• Неодамнешно
  • -25 %
Елегантна Црна Чипка Вечерни Фустани 2018 V Вратот Формално Партија Фустани Чај Должина Вечер Фустан Vestido Де Феста

Елегантна Црна Чипка Вечерни Фустани 2018 V Вратот Формално Партија Фустани Чај Должина Вечер Фустан Vestido Де Феста

DEN 2772.00
DEN 3696.00

Количината на стоката
Това е достапна


Ако сакате да се облекува во custom size,ве молиме љубезно дозволете ми да знам следниве мерења :
1 . Целосна Биста=_______CM.
2 . Половината=__________CM.
3 . Колковите=___________CM.
4 . Рамо до подот(со чевли) : __________CM.
5.Назад : _______(zip назад,чипка назад)
Однапред ви благодариме

Клучни карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Деколте:
V Деколте
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Лак,Чипка,Кристал,Sashes
Бренд Име:
ДОЖД CHOI
Ткаенина Тип:
Чипка
Воз:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
RC3561
Фустани Должина:
Чај-Должина
Половината:
Природни
Назад Дизајн:
ланче назад

Слични производи во категоријата