• Неодамнешно
Ангел Novias Долго Секси Кралска Сина Вечерни Фустани 2018 Длабоко V Вратот Монистра Кристал Партија Фустани Без Ракави Издржам Воз Партија Облечи

Ангел Novias Долго Секси Кралска Сина Вечерни Фустани 2018 Длабоко V Вратот Монистра Кристал Партија Фустани Без Ракави Издржам

DEN 7440.00

Количината на стоката
Това е достапна


Ангел Novias Долго Секси Кралска Сина Вечерни Фустани 2018 Длабоко V Вратот Монистра Кристал Партија Фустани Без Ракави Издржам Воз Партија Облечи
Custome-направи мерење на настава :

Клучни карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Бренд Име:
Ангел Novias
Број На Модел На:
Ангел Novias
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Beading,Кристално
Sleeve Стил:
Редовни
Воз:
Понесете Воз
Моден Елемент:
Гроздобер
is_customized:
No
Материјал:
Полиестер
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Деколте:
V Деколте
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
А-Линија
Ткаенина Тип:
Сатенски
Големина:
2 4 6 8 10 12 14

Слични производи во категоријата