• Неодамнешно
  • -26 %
Долго Формално Вечерни Фустани А-линија V деколте, Чипка Beading Домот Матурска Облекување Наметки 2018 Нови Vestido Де Феста КРАЛИЦАТА БУЛЧИНСКИ KC07

Долго Формално Вечерни Фустани А-линија V деколте, Чипка Beading Домот Матурска Облекување Наметки 2018 Нови Vestido Де Феста

DEN 7483.00
DEN 10112.16

Количината на стоката
Това е достапна

Почитувани Купувачот, orginal фабриката на овој фустан е Gongtinglisha Компанија,и ние сме агент на Gongtinglisha ,така и нашата фустан само иста како слика на 100% !!!!!!!
Производ Фотографии
Производство, Обработка
Големина
Враќање & Наплата
Ако ние ги испратите на погрешна стил или погрешна боја, ние би можеле да ви вратат парите или reship. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Ако предметите не можат да ги задоволат вашата потреба, ние исто така може да го прифати вашето враќање. На курирска служба товарни треба да се плати од страна на купувачот.
Враќање Забелешки :
1.Ако ви треба некои на стоката се врати, ве молиме бидете сигурни да го задржи врати стоката и додатоци непроменети.
2.Вие треба да ги преземе сите потребни логистички трошоци се враќа. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
3.Ние ќе се прогласи за парцела на ниска вредност за да се избегнат проблеми на царина. Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
4.Ако ви треба побрзо пратката, ве молиме изберете превозот начин сакате и плати дополнителни трошоци. Или контактирајте со нас однапред.
5.Слика како резултат на фотографија состојба можеби има хроматските аберации, ако не сте сигурни за бои,ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот.
6.Ако стоката се оштетени во транзит, ве молиме чувајте ја сета документација и пакување и контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот за враќа инструкции.
Повратни информации
Ние длабоко се надевам дека сте задоволни со вашиот купување од нас.
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Посета Повеќе

Клучни карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Декорација:
Sequined,Beading,Appliques,Чипка
Вграден Градник:
Yes
Бренд Име:
КРАЛИЦАТА БУЛЧИНСКИ
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Воз:
Никој
Материјал:
Најлон,Полиестер,
Број На Модел На:
KC07
Половината:
Природни
Моден Елемент:
Бонбони боја
Вистински Слики:
Yes
Ткаенина Тип:
tulle
Деколте:
V Деколте
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
А-Линија

Слични производи во категоријата