• Неодамнешно
  • -47 %
Жена Вечер торба СТП Кожа Спојки кеси Паричникот Свадба Чанта Партија Банкет девојки торба Гласник торба LI-294

Жена Вечер торба СТП Кожа Спојки кеси Паричникот Свадба Чанта Партија Банкет девојки торба Гласник торба LI-294

DEN 780.00
DEN 1472.16

Количината на стоката
Това е достапна


Имајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инчен
Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот поставување, осветлување,снимање, итн.
Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување.
1. Материјал : висок квалитет на СТП Кожа
2. Големина : 16cmx9cmx5.5cm
Жена Вечер торба СТП Кожа Спојки кеси Паричникот Свадба Чанта Партија Банкет девојки торба Гласник торба
Плаќање
1.Зачувам, T/T, western union се достапни. итн.
2.Сите плаќања треба да биде во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
3.Купувачот ќе биде одговорен за даночни или царински од нивната земја.
Превозот време
1. Кина пост воздух mail & Сингапур пост воздух mail време на испорака : 10-60 дена во нормална состојба( зафатен сезона,лошите временски услови, одмор, ќе доведе до одложување)
2. EMS време на испорака : 2-30 дена
Политика на враќање
1. Ние обезбедуваме 7 дена гаранција за оваа точка. Но ние не прифаќаме враќање на стоката е по употребата, не се компензира за било вештачки штета.
2. Ве молиме контактирајте со нас преку E-mail и краток опис на физичка слика дека испратени оштетена стока.
3. Ние ќе се справи со два дена откако си ја примил стоката известување, наплата само производ не е на располагање или да испратите грешка, да ги оштетат, купувачот е задолжено за враќање на ставката на превозот.
4. Ве молиме оставете малку боја разлика, Diffrences во боја може да биде предизвикана од различни причини, како што се бојата одраз во различни монитори,осветлување, позадини и др.
Повратни информации
1. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Клучни карактеристики

Големина:
160mmx90mmx55mm
Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Две
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Стил:
Моден
Бренд Име:
Jonlily
Надворешноста:
Никој
Декорација:
Синџири
Обликот:
Minaudiere
Број На Модел На:
жените вистинска кожа ден канџите вечер торба
Главен Материјал:
PU
Затворање Тип:
Hasp
Чанти Тип:
Вечер Чанти
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна
Големина:
16cmx9cmx5.5cm

Слични производи во категоријата