• Неодамнешно
  • -5 %
Жените Вечер Партија Кеси Спојки Торба Убави Чанти цвет со синџир Рамо Мали Чанти crossbody чанти женски 2018

Жените Вечер Партија Кеси Спојки Торба Убави Чанти цвет со синџир Рамо Мали Чанти crossbody чанти женски 2018

DEN 492.00
DEN 518.40

Количината на стоката
Това е достапна


Жените Вечер Партија Кеси Спојки Торба Убави Чанти цвет со синџир Рамо Мали Чанти crossbody чанти женски 2018
Производи Детали
NO : 170919100618
Тежина : 230gram
Големина : 100 X250 X50 mm
Плаќање
Можете да платите користејќи Boleto,Виза, Мастеркард, QIWI,Western Union, Маестро дебитна картичка,Web Money и банкарски трансфер.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, pleaseleave ни позитивни повратни информации и 5 ѕвезда преглед!
Ако не сте задоволни со нашата служба или кој било друг проблем, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние ќе се реши проблемот побрзо,ви благодариме!
Контактирајте со нас
Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас.
Ние ќе одговори на вашата е-мејл или порака во 24hrs.(Понеделник-Сабота).
Пораки не ќе бидат одговорени во недела или за празници.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Бренд Име:
YYW
Број На Модел На:
170919100618
Стил:
Моден
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
Minaudiere
Шаблон Тип:
Флорални
Главен Материјал:
PU
Затворање Тип:
Hasp
Обвивка Материјал:
Полиестер
Чанти Тип:
Вечер Чанти
Пол:
Жените
170919100618:
112527

Слични производи во категоријата