• Неодамнешно
  • -20 %
5Pcs/пакет Трајна Шминка Двојно-раководител Прирачник Веѓа Пенкало Тетоважа Машина Microblading Munsu Tebori Пенкало Веѓа Игли Моливи

5Pcs/пакет Трајна Шминка Двојно-раководител Прирачник Веѓа Пенкало Тетоважа Машина Microblading Munsu Tebori Пенкало Веѓа Игли

DEN 614.00
DEN 767.52

Количината на стоката
Това е достапна

кога ќе ја поднесете вашата цел. Потоа, ако сакате да го смените вашата адреса, мора да се откаже од постојниот поредок и се постави нова цел. Ако имате било какви прашања или барања , ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате директно.Нашата цена е не вклучувајќи Даноци, ДДВ или други скриени трошоци, Ние не сме одговорни за царински давачки. Откако ќе го откажаа нарачката, Aliexpress систем ќе ви вратат во рок од 7-15 дена. Ние сме подготвени да разговара со вас и да се изгради добар / долгорочни бизнис.
Опис :
Тип : Веѓа Тетоважа Пен
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Количина : 5 Pcs
Сребро Димензии : Должина : 15.Срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек за нас!
Контакт со нас на :
1.Ако не сте задоволни со нашата предмет или услуга, ве Молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди. Меѓународен превозот е многу тешко да се предвиди,Откако таа беше испрати , ние не може да го промени тоа повеќе.
Повратни информации :
1.
Погоден за професионална употреба или домашна употреба.Ние ќе ја испрати на предмети во текот на еден ден откако вашата уплата е завршен.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас да се види дали враќање или повраток е можно.Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од страна на превозот начин ќе се избере или побрзо превозот начин.И ние ќе среќен и да ја цениме вашата љубезно поддршка.Ние само брод за адреса во вашиот налог.Вашето задоволство е наша најголема мотивација.Кога ќе нарачате,ве Молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Превозот : (како на сликата покажува)
1. Пари објавени за нас откако ќе се потврди на испорака или времето за испорака е завршена.7 cm
Злато Црвено Димензии : Должина : 13.Ако не сте задоволни со нашата објектот,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се потрудиме да услуга за вас. Ве молиме запомнете да го напишете правилниот контакт информации (Име, Адреса, Телефон и сл. Тоа може да зависи од локално царинење кој што не може да се контролира.

Клучни карактеристики

Тип:
Веѓа Подобрувач
Количина:
5pcs
Формулирањето:
Други
Бренд Име:
BEAUTY7
Корист:
Долго-траен,Други,Природна,Лесно да се Носат
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
Големина:
Full Size
Број На Модел На:
tattoopen03_silverX5
Состојка:
како објект шоу
НЕТО-WT.:
како објект шоу
Тип На Објект:
Веѓа Моливи
Состојба:
100% Сосема Нов
Повод:
Повик шминка/партија шминка/свадба шминка
Функција:
Водоотпорен ,Долго-траен, природна, Лесно да се Носат
боја:
Како на сликата покажа
превозот:
Бесплатен превозот
Количина:
5pcs
тип 1:
Долготрајна Шминка Веѓа Пен
тип 2:
Microblading Трајна Шминка Веѓа Дизајн Око Веѓата Молив
тип 3:
Природни Шминка Водоотпорен Браун Веѓа Тетоважа Пенкало Лагер

Слични производи во категоријата