• Неодамнешно
  • -10 %
Веѓа Рамнотежа Владетел Permarnent Шминка Веѓа Владетел Мерка Алатка Метал Веѓа Владетел Формирање На Матрицата Алатки За Трајна Шминка

Веѓа Рамнотежа Владетел Permarnent Шминка Веѓа Владетел Мерка Алатка Метал Веѓа Владетел Формирање На Матрицата Алатки За Трајна

DEN 289.00
DEN 321.12

Количината на стоката
Това е достапна

modname=ckeditor
Веѓа Рамнотежа Владетел Permarnent Шминка Веѓа Владетел Measur Алатка Метал Веѓа Владетел Формирање На Матрицата Tools Трајно
Стоковните Информации :
Тип : Веѓа Рамнотежа Владетел
Материјал : легура на Магнезиум серија
Овој нов веѓа владетел е на добар партнер за веѓа тетоважа шминка.
Flexional, еднократно и трајно го прави тоа-мора да има алатка за да се измери и да се лоцира веѓите. Карактеристики :
* Усвојување на висок квалитет не-токсични материјали, ова ќе биде безбеден за кожата и трајни производи за употреба.
* Помагаат за прецизно позиција во веѓа обликувањето и да се добие еден пар на симетрични задоволство веѓите.
* Со овој caliper, тоа може да биде повеќе точни за оние кои се во почетокот фази на трајна шминка веѓа и усна.
* Прилагодлива големина овозможува да се измери различни видови на веѓите и боја на најсоодветен веѓата форма.
* Fordable дизајн, лесно да се носат и лесен за употреба
.
Пакет :
1piece веѓа рамнотежа владетел
Веѓа Blance Владетел Производ Покаже :

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Веѓа Stencils
Број На Модел На:
eyebrowruler
Материјал:
Метал
Бренд Име:
QIC
Објектот:
веѓа владетел
Тип:
Веѓа shaper дефиниција
Употреба:
Обликот Мерка Веѓите
Погоден За Лице:
Roun Лице, Долго Лицето, Овална Лице
Функција:
трајна шминка алатки
feature2:
Лоцирање На Веѓата Форма, Мерење Алатка
користат за:
Шминка Почетници или Професионалци
Функција:
Обликот Мерка Веѓите
Точка име :
Шминка Веѓа Матрицата Владетел
Количина:
1pcs веѓа рамнотежа владетел

Слични производи во категоријата