• Неодамнешно
  • -49 %
Кинески стил Кристал Глазура Керамичка Црвено Peony Вазна, Порцелански Вазни За Вештачко Цвеќе Декорација Вазни

Кинески стил Кристал Глазура Керамичка Црвено Peony Вазна, Порцелански Вазни За Вештачко Цвеќе Декорација Вазни

DEN 4847.00
DEN 9504.00

Количината на стоката
Това е достапна

Discription Дрвени база не е вклучена Jingdezhen Кристал Глазура керамичка вазна Пакувањето : картонска кутија со целокупната пена,многу безбедно 1300 степени висока температура отпуштање Големина : висина 35cm ширина 20cm устата кол 13cm дното кол 11cm добро порцелански традиционалните занаети рачно изработени нежен порцелански мазна глазура

Клучни карактеристики

Бренд Име:
подобрување на
Број На Модел На:
Jingdezhen Керамичка Вазна
Стил:
Модерна
Големина:
L
Функција:
Tabletop Вазна
Материјал:
Керамички
боја:
Кристал Глазура
Материјал:
Jingdezhen Керамички
Стил:
модерна уметност
Функција:
Цвет вазна Подарок Свадба подарок
Примена:
Дневна соба, Спална соба Студија соба Хотел

Слични производи во категоријата