• Неодамнешно
  • -5 %
350ml 500ml Двоен Ѕид Термос Шолја Нерѓосувачки Челик Кафе Кригла Drinkware Вакуум Кригла Со Рачка Најдобар Подарок ZA6015

350ml 500ml Двоен Ѕид Термос Шолја Нерѓосувачки Челик Кафе Кригла Drinkware Вакуум Кригла Со Рачка Најдобар Подарок ZA6015

DEN 5244.00
DEN 5520.00

Количината на стоката
Това е достапна


Culori Достапни : Сребро.
Материјал : Нерѓосувачки челик
Нето Тежина(за) : за 146g , 178g
Капацитет : 350ml , 500ml
350ml Големина(за) : Дијаметар : 7,6 cm Висина : 11.2 cm
500ml Големина(за) : Дијаметар : 8.4 см Висина : 12cm
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки како и брзо, како possibl

Клучни карактеристики

Капацитет:
350ML, 500ML
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
сертификација:
CIQ
Термо Изведба:
6-12 часа
Применливи Луѓе:
Мажи
Функција:
Еко-Пријателски
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
ETRSUNTECH
Број На Модел На:
ZA6015
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Handgrip
Производство:
Вакуум Колби
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Шише Тип:
Нормално

Слични производи во категоријата