• Неодамнешно
  • -40 %
20Pcs/многу Нов БРЕНД за Нега на Кожата Кристал Колаген Усна Маска Влага Суштината Усна Грижа Усна Влошки Против Стареење Навремено Сува Печ Подлога Гел

20Pcs/многу Нов БРЕНД за Нега на Кожата Кристал Колаген Усна Маска Влага Суштината Усна Грижа Усна Влошки Против Стареење Навремено

DEN 395.00
DEN 658.56

Количината на стоката
Това е достапна

Силна заклучување вода навлажнувачки ефект, може да се задржи усните, зголемување на вода светлината. Ако не можете да го зедов тоа во време ве молиме контактирајте со нас
Обично ние ќе ја испрати на производот во рок од 5 дена по вашата исплата. Инаку ние би можеле да го промените други превозот метод на бродот на наредби.
Ако не примате предметот по заштита на време, ние ќе го препрати или наплата за вас.
Како да се провери наплата, можете да кликнете на овој веб https : //icshall.Имате 15 дена да се направи исплата откако ќе се направи нова цел, инаку aliexpress ќе се затвори цел. Ако откажана редот, Ali Express ќе се врати на плаќање во рок од 7 to12 дена. Тоа ќе биде испратена назад до карта ќе се плаќа.Превозот статус нема да се ажурира толку брзо, Тоа треба 5 до 10 дена да се ажурира.Ние не сме одговорни за царински давачки.com/hall/cate Question.Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску. Ефективна отпорност на ултравиолетовите зраци, да ги задржи вашите усни влажна, да се избегне забрзуваат стареењето на кожата на усните, темно тешки, појавата на фини линии предизвикани од феномени се случуваат. Но, ако не одберете превозот метод, ние ќе го испратам до вас од страна на продавачот за испорака метод. Отстрани усна табела стариот cutin мобилен, направи двоен усна врати мазна, мазна.
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на ТТ, Western union, Moneygram и други како што е подолу. Русија Купувачот се забележи дека, во некои области во русија се премногу оддалечени за испраќање, некои купувачи треба да се обрне повеќе $5 за addittional превозот надомест кога купувачот изберете RETS-ЕКСПРЕС .htm?type=KNOWLEDGE_BASE&help Id=71&language=en_US. Дали вашиот производ се појави на квалитетот на проблемот или е оштетен, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ја или наплата за вас.Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од ЕМС Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, Aliexpress Превозот, Сингапур Пост Epacket, Пос Малезија, SFExpress.Тоа обично треба за 30 до 60 дена, повеќе или помалку, за да вашата земја, руската Федерација, можеби е потребно повеќе од 60 дена; и Бразил некои пати треба повеќе од 90 дена.

Клучни карактеристики

Употреба:
усна
Број На Модел На:
колаген усна маска
GZZZ:
YGZWBZ
Земја/Регион на Производство:
Кина
Функција:
Влага на усните, Отстранување на Мртвата Кожа, Анти Сува, Хидратантен
сертификација:
GZZZ
НЕТО-WT.:
8g
Состојка:
Лаванда Суштина, Витамин Ц ,Колаген
Тип:
усна маска
Сертификат Број:
2015066959
Точка име :
кристал колаген усна маска
Ефект:
Влага на усните, Отстранување на Мртвата Кожа, Анти Сува, Хидратантен
одговараат за:
Суви Испукани Пилинг Темни Усни
Усна Нега:
колаген усна нега
За Нега На Кожата:
Усна Грижа Маска
убавина&здравје:
Кристал Колаген Усна Маска Печ
Големина:
8.5 x 6 cm

Слични производи во категоријата