• Неодамнешно
  • -29 %
Zerosky Rotatable Голема Брзина 3 Порти USB HUB 2.0 USB Splitter Адаптер За Лаптоп/Таблет Компјутер на КОМПЈУТЕР со периферни уреди

Zerosky Rotatable Голема Брзина 3 Порти USB HUB 2.0 USB Splitter Адаптер За Лаптоп/Таблет Компјутер на КОМПЈУТЕР со периферни

DEN 122.00
DEN 172.32

Количината на стоката
Това е достапна


Zerosky Rotatable Голема Брзина 3 Порти USB HUB 2.0 USB Splitter Адаптер За Лаптоп/Таблет Компјутер на КОМПЈУТЕР со периферни уреди
Спецификации :
Тип : 3 Порти USB Хаб
Боја : Црна/Бела
Модел : Ротари дизајн
Интерфејс Тип : USB 2.0
Карактеристики :
3 USB 2.0 Порти Мини Адаптер Центар.
Целосно компатибилен со USB 2.0 спецификацијата.
USB 2.0 интерфејс, поддршка на висок трансфер на податоци стапка.
Овозможува истовремено операција до 3 одделни уреди во сите прикачени на еден USB порт.
USB A машки конектор може да се ротира за 180 степени, лесно состанок на корисниците' USB ориентација агол барања.
Пакет Содржина :
1*3 USB 2.0 Порти Адаптер Центар

Клучни карактеристики

боја:
Бела, Црна
Funtion:
Никој
Број На Модел На:
blb4065jxq80309
сертификација:
no
Стандард:
usb 2.0
Пристаништа:
3
Бренд Име:
Zerosky
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Пакет:
No
Должина:
0cm

Слични производи во категоријата