• Неодамнешно
  • -23 %
Моден Картон секси медицинска Сестра Пенкало Диск Pendrives 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB Usb Флеш Диск У Диск Флеш Картичка Memory stick подарок девојка

Моден Картон секси медицинска Сестра Пенкало Диск Pendrives 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB Usb Флеш Диск У Диск Флеш Картичка Memory

DEN 130.00
DEN 168.00

Количината на стоката
Това е достапна

ИЛИ, можете да изберете да имате замена, или да побара disccount без испраќање врати производот.
Пакет :
1*USB Флеш Диск+1*Заштита Торба
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
2) Ако производот(ите) што е (се) не како да се рекламира или неисправни, ве молиме вратете ни во 7 дена .
Контактирајте со нас
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас преку E-mail или Trademanager,ние ќе ви одговори во рок од 24 работни часа. 5)Ние не сме одговорни за било даноци и давачки на дестинација. Ние ќе издаде наплата целосната понуда износ со исклучок на превозот цена по приемот на производот. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Лесно да се чита и прочита во голема брзина ,Нема потреба диск/напојување само приклучок во. Ако овој производ останува во вашиот поседување повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ НЕ ЌЕ ја обезбедуваат оваа услуга. Повратни информации 1.5 V
Складирање Живот : Повеќе од 10 години
Користење на A-class чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 пати
Оперативен Систем : Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7 /win8, Mac OS 9.
3) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни ОБЕЗБЕДИ следење на број, специфична причина за враќање. 4) Ние ќе брод на сите наредби како подарок и драги пониска вредност за да се избегне или минимизира вашиот увоз доход. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако не сте задоволни, pls се каже со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот. Ако сте задоволни со купувањето, ве молиме да ни остават позитивен feback, и ние ќе го прават истото за вас.0
Средина Температура : -40 C - +70 C
Температура на чување : -50 C - +80 C
USB Услуга Напон : 4.
Топло напомена : Бидејќи сега многу од измама ,
Сеуште не на пазарот 128 GB 256 GB 512 GB
Многу набавувачи се да го користите : 4 GB 8 GB се Зголеми за 128 GB 256 GB 512 GB
Имаме тест софтвер, ве молиме, преземете : H2testw
Ако сте во мојата продавница за да го купи, ќе добие вистински капацитет :
Производ discription :
Капацитет на складирање : 128 MB/4 GB/8 GB/16 GB/32 GB/64 GB
Интерфејс : USB 2.

Клучни карактеристики

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128M
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Енкрипција:
No
Бренд Име:
OSMR
производ тежина:
20g
Стил:
Ѓердан,Правоаголник,Стап,Lanyard,Робот
Број На Модел На:
NB367
Пакет:
Yes
Времето на пазарот:
Мај-13
Тип На Производ:
Креативни, Шифрирана
Материјал:
Силикони

Слични производи во категоријата