• Неодамнешно
  • -23 %
High Speed USB 3.0 Цртан филм Еднорог Облик на Пенкало Диск 64g 32gb usb флеш диск симпатична коњ pendrive 4gb 8gb 16gb меморија стап У диск

High Speed USB 3.0 Цртан филм Еднорог Облик на Пенкало Диск 64g 32gb usb флеш диск симпатична коњ pendrive 4gb 8gb 16gb меморија

DEN 296.00
DEN 384.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ние ќе издаде наплата целосната понуда износ со исклучок на превозот цена по приемот на производот.
Пакет :
1*USB Флеш Диск+1*Заштита Торба
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.5 V
Складирање Живот : Повеќе од 10 години
Користење на A-class чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 пати
Оперативен Систем : Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7 /win8, Mac OS 9. ИЛИ, можете да изберете да имате замена, или да побара disccount без испраќање врати производот. 4) Ние ќе брод на сите наредби како подарок и драги пониска вредност за да се избегне или минимизира вашиот увоз доход. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Лесно да се чита и прочита во голема брзина ,Нема потреба диск/напојување само приклучок во. Ако сте задоволни со купувањето, ве молиме да ни остават позитивен feback, и ние ќе го прават истото за вас. 5)Ние не сме одговорни за било даноци и давачки на дестинација.
4) 60 дена безусловна наплата.
Топло напомена : Бидејќи сега многу од измама ,
Сеуште не на пазарот 256 GB 512 GB
Многу набавувачи се да го користите : 4 GB 8 GB се Зголеми до 256 GB 512 GB
Имаме тест софтвер, ве молиме, преземете : H2testw
Ако сте во мојата продавница за да го купи, ќе добие вистински капацитет :
Производ discription :
Капацитет на складирање : 4 GB/8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB
Интерфејс : USB 3. Ние сме committ на задоволство на нашите клиенти и се стремиме да обезбедиме највисоко ниво на услуги на клиентите. Ако не сте задоволни, pls се каже со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
3) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни ОБЕЗБЕДИ следење на број, специфична причина за враќање.0
Средина Температура : -40 C - +70 C
Температура на чување : -50 C - +80 C
USB Услуга Напон : 4. (Освен некои земји и APO/FPO). 3) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Повратни информации 1.4 или над
USB конекција : поддршка Топла plug & Play.
2) Ако производот(ите) што е (се) не како да се рекламира или неисправни, ве молиме вратете ни во 7 дена .

Клучни карактеристики

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB
Број На Модел На:
NB413
Енкрипција:
No
Бренд Име:
OSMR
производ тежина:
20g
Стил:
Ѓердан,Правоаголник,Стап,Робот,Lanyard
Интерфејс Тип:
USB 3.0
Пакет:
Yes
Времето на пазарот:
Мај-13
Тип На Производ:
Креативни, Шифрирана
Материјал:
Силикони

Слични производи во категоријата