• Неодамнешно
  • -23 %
2017 Мини Купер Автомобил Стил Usb флеш диск 8gb USB 2.0 Пенкало диск 4gb Flash memory stick 16gb У Диск пенкало диск 32gb pendriver

2017 Мини Купер Автомобил Стил Usb флеш диск 8gb USB 2.0 Пенкало диск 4gb Flash memory stick 16gb У Диск пенкало диск 32gb pendriver

DEN 111.00
DEN 144.00

Количината на стоката
Това е достапна


3) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни ОБЕЗБЕДИ следење на број, специфична причина за враќање. 4) Ние ќе брод на сите наредби како подарок и драги пониска вредност за да се избегне или минимизира вашиот увоз доход.5 V
Складирање Живот : Повеќе од 10 години
Користење на A-class чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 пати
Оперативен Систем : Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7 /win8, Mac OS 9. ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние сме committ на задоволство на нашите клиенти и се стремиме да обезбедиме највисоко ниво на услуги на клиентите. ИЛИ, можете да изберете да имате замена, или да побара disccount без испраќање врати производот.0
Средина Температура : -40 C - +70 C
Температура на чување : -50 C - +80 C
USB Услуга Напон : 4. Ако сте задоволни со купувањето, ве молиме да ни остават позитивен feback, и ние ќе го прават истото за вас.
Наплата-Политичко 1) Ние нудиме 7 дена безусловна се врати иако овој член е добар, не се неисправни.
2) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако не сте спремни да чекаат откако на производот(ите) што е (се), се испраќаат надвор за 60 дена, ние ќе рефундирање на дека целосна победа понудата износ. Повратни информации 1. 3) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. 5)Ние не сме одговорни за било даноци и давачки на дестинација. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, Ние ќе ги сноси сите превозот цена. Сите превозот цена која вклучува ние превозот надвор и ќе испраќа назад е на товар на купувачот. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Лесно да се чита и прочита во голема брзина ,Нема потреба диск/напојување само приклучок во. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. (Освен некои земји и APO/FPO). Ние ќе издаде наплата целосната понуда износ со исклучок на превозот цена по приемот на производот.

Клучни карактеристики

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128M
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Енкрипција:
No
Бренд Име:
OSMR
производ тежина:
20g
Стил:
Ѓердан,Правоаголник,Стап,Робот,Lanyard
Број На Модел На:
NB408
Пакет:
Yes
Времето на пазарот:
Мај-13
Материјал:
Метал
Тип На Производ:
Креативни, Шифрирана

Слични производи во категоријата