• Неодамнешно
beler Волан Колона Индикатор Труп Пак Сигнал Светлата се Префрлате За Peugeot 206 207 307 301 308 3008 405 407 408 807 RCZ

beler Волан Колона Индикатор Труп Пак Сигнал Светлата се Префрлате За Peugeot 206 207 307 301 308 3008 405 407 408 807 RCZ

DEN 748.32

Количината на стоката
Това е достапна

Индикатор се Претвори Сигнал се Префрлите Одговара За Peugeot 206 207 307 301 308 3008 405 407 408 807 RCZ ♦ СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ Состојба : 100% нови Боја : Црна Материјал : Пластични Вкупната Големина : прибл.19x3.3cm(7.48x1.30inch)(Lx W) се Справи со Должина : околу.13.5 cm(5.31 инчен) Точка се вклучени : 1 x Индикатор се Претвори Сигнал се Префрлите Компатибилен Со : Одговара за Peugeot 206 207 307 301 308 3008 405 407 408 807 RCZ
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински Забелешка :
1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
2) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи. ♦ ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
Производ Димензија :
Функција :
1) Според фабричките спецификации.
2) Совршен натпревар за оригинална опрема.
3) Лесен за инсталација.
4) Стабилни карактеристики, висока сигурност. ♦ ПРОИЗВОД ФОТО ШОУ

Клучни карактеристики

Бренд Име:
beler
Објектот Должина:
19cm
Објектот Ширина:
3.3cm
Објектот Тежина:
0.11kg
Материјал Тип:
Пластични
Материјал:
Пластични
боја:
Црна
Големина:
19x3.3cm(7.48x1.30inch)(LxW)
Должина:
Handle
одговара 1:
за Peugeot 206 207 301 307 308
Се вклопат 2:
за Peugeot 3008 405 407 408 807 RCZ

Слични производи во категоријата