• Неодамнешно
  • -39 %
KOSOO Автомобил Стил Удобно Еластична Универзална Зима Не се лизга Автомобил Воланот Покритие За Субару Impreza За Шкода Брза Yeti

KOSOO Автомобил Стил Удобно Еластична Универзална Зима Не се лизга Автомобил Воланот Покритие За Субару Impreza За Шкода Брза

DEN 290.00
DEN 475.20

Количината на стоката
Това е достапна


Почитувани купувачот : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $50, ние автоматски ќе ви испрати подарок. Вести 2 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $300,ние испрати стоката ќе се користи експрес слободен. Вести 3 : Кога имаш цел ако не се имате било какви проблеми контактирајте со нас, ние ќе им даде совршено решение за вас. Вести 4 : спорот е не може да се реши проблеми,Ништо, само нас контакт и ние ќе имате совршено решение за вас. Вести 5 : Ако по приемот на стоката да се стави 5 ѕвезда повратни информации, ве молиме контактирајте со нас кога следниот пат шопинг, Ние ќе забава за вас.
KOSOO Автомобил Стил Удобно Еластична Универзална Зима Не се лизга Автомобил Воланот Покритие За Субару Impreza За "Шкода" Брза Yeti

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Дијаметар:
38cm
Бренд Име:
KOSOO
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Специјални Функции:
Имајте пријатна Не се лизга
Име На Модел:
КО-SJFXPT-04
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Кадифен

Слични производи во категоријата