• Неодамнешно
  • -25 %
Напа Кожа и Синтетички влакна плетенка на Воланот Покритие за Buick Senvision Verano Тампа не volante не carro

Напа Кожа и Синтетички влакна плетенка на Воланот Покритие за Buick Senvision Verano Тампа не volante не carro

DEN 2100.00
DEN 2799.36

Количината на стоката
Това е достапна


Ако вашиот автомобил воланот не се оригинални кожа, pls оставете порака на нас кога ќе го поставите цел. Нека светот веруваат дека "произведено во Кина" не е збор за "лош квалитет и евтини". Ние ќе ви одговори што и решавање на проблемот за што побрзо додека не се задоволни!
Ако не кажете ни ја вашата дизајн, ние ќе ви испратиме објект како на првата слика дизајн.
Answer : ___________________________ Note : Нашата маска е одговара за вашиот автомобил тркала управување со оригинални кожа. Тоа е приватен автомобил, тоа значи дека за специфична големина е врз основа на автомобил модел. Карактеристики : Избор на природни првиот слој од ситен добиток кожа, безбедноста, не се лизга, за да се заштити оригинални автомобил, дише, четири постојана температура. Нашата заедничка цел е да се продаде високо-квалитетни стоки за целиот свет. Над големина за прирачник плочка мерење, поради лични мерење техника е различна, може да биде 1-3 см грешка на физички. "Загреан" е нашиот бренд, па воланот покрие не може да се загрее. Производ големина на слика на страницата со детали ќе има некои грешки помеѓу вистинската големина. Ние ја прифати за персоналните сопствени , ве молиме кажете ни ја вашата дизајн и идеи. Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво без двоумење пред да ја напушти ни повратни информации.
!!! Ако имате било каков проблем за цел.
Загреан" е нашиот бренд, и нашите производи не може да се загрее, но ние се надеваме дека нашите производи може да се донесе "heat" за да купувачи околу светот. На Напа вистинска кожа е различна од микрофибер кожа. ве молиме имајте во предвид вашите специфични модели на автомобили на автомобил пред да го поставите цел, како и забелешка на кожа/бојата на кожата, линија/бод боја, без разлика дали потребата за дупчење/дупки/перфорирани, дали потребата за напредок во 12 часот. Значи, вие не треба да се отстрани оригиналниот кожа, можете директно да го инсталирате нашата маска. Ви благодариме Ali Express, ние ќе работиме со Alibaba да се развие, да и се заблагодарам на светот е на купувачите да ни даде поддршка!
Сопственик : Саундерс
Пс : Ако не кажете ни ја вашата дизајн, ние ќе ви го испратиме како првата фотографија!
Напа Кожа и Синтетички влакна плетенка на Воланот Покритие за Buick Senvision Verano Тампа не volante не carro
Материјал : Напа genu ine кожа + синтетички влакна 1.

Клучни карактеристики

Боја Име:
Црна бод, Zift бод, Браун бод, бела Полумесечина stich, Сина бод, Црвена бод, Жолта бод, Портокал бод, Бела бод, Custom
Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Ширина:
10.2cm
Специјални Функции:
Личност обичај дел
Бренд Име:
загреано
Име На Модел:
за Buick Senvision Verano
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
99cm
Објектот Висина:
0.5cm
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Дијаметар:
49.5cm
Материјал Тип:
Горниот слој кожа + синтетички влакна
Материјал:
Напа + карбонски влакна шема
Група туристи:
возачот на автомобилот
Специјални Функции:
Издржливи во употреба
Функција:
Бојата нема да исчезнат за долго време
функција 1:
плетенка на воланот
Тип На Објект:
Тампа не volante не carro
Материјал 1:
Вистинска Кожа

Слични производи во категоријата