• Неодамнешно
  • -30 %
21 инчен Ukulele За Почетници Хаваи 4 String Гитара Ukelele за Деца Детска Девојки со Carring Торба Резервни String ги Собереш Тјунер

21 инчен Ukulele За Почетници Хаваи 4 String Гитара Ukelele за Деца Детска Девојки со Carring Торба Резервни String ги Собереш

DEN 1600.00
DEN 2285.76

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : - Ukulele за почетници. - Уживате во кристално јасен звук. - Лесен и одлично на допир. - Лесно да се носат и може да се користи за долго време. - Тоа е волшебна инструмент кои може да се преземат насекаде. - Најдобар избор за вас или вашите пријатели Пакет се вклучени : 1 X Ukulele 1 X Свирка Торба 1 X Рака 1 X Тјунер 1 X Wiper 1 X Резервни String 1 X Изберете

Клучни карактеристики

Големина:
21 inches
Број На Модел На:
YQ-02-7001
Погоден за:
Почетник,Унисекс,Дома-образование
Бренд Име:
IRIN
Назад / Страна Материјал:
Basswood
Тело Материјал:
Basswood
Fingerboard Материјал:
Basswood

Слични производи во категоријата