• Неодамнешно
  • -30 %
MUXIANG 10 Pc/многу DIY пушењето цевки изработка на алатки Бакар прстен заштита briar цевка отворот Декорација Обрачот Бакар прстен jh0007

MUXIANG 10 Pc/многу DIY пушењето цевки изработка на алатки Бакар прстен заштита briar цевка отворот Декорација Обрачот Бакар

DEN 512.00
DEN 731.04

Количината на стоката
Това е достапна


MUXIANG 10 Pc/многу DIY пушењето цевки изработка на алатки Бакар прстен заштита briar цевка отворот Декорација Обрачот Бакар прстен jh0007
Љубезно ве потсетува : a. Ние поддршка Пад на Превозот и трговија на Големо (со попуст цена); б. Ние може да ви испрати на производ слики по вашата исплата ако тоа е потребно; c. Ние би можеле да се одбележи пакет како подарок и тврдат пониска цена за вас; d. Ако имате било каков проблем по добивањето на пакетот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек. Зошто купи од нас? а. Фабриката продажба : ние имаме свои фабриката ; б. Понуда на најдобар квалитет и конкурентна цена за нашите клиенти; c. Добро проверени од страна на нашите одговорни на работниците пред секој производ се испраќаат надвор. За руските купувачи : Како тоа да не е availalbe да се купи тука на Ali Express, јас би сакал да ви препорачуваме да се направи купување во нашата DHgate продавница, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во секое време кога ќе сакате да купите нашите производи. Ви благодариме! : ))
Бакар прстен за DIY цевки, правејќи го Следите вашето срце и да го направите вашиот сопствен цевка Големина : 10мм x 14mm x 7mm (ID*OD*H) Боја : Бакар
- 10 Компјутери Бакар прстени
Детални jh0004-6
Основни знаења од областа на цевка додатоци :

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
jh0007
Материјал:
Дувачкиот
Обликот:
Бесплатни Тип
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Превозот Цена:
Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail или HK Пост Воздух Mail
боја:
Бакар

Слични производи во категоријата