• Неодамнешно
  • -30 %
Ѕидот Монтирани Хром Месинг Злато Плоча Бања Туш Тапа Поставите Бања Тапа Миксер Допрете Со W/ ABS Рака Туш Главата Туш

Ѕидот Монтирани Хром Месинг Злато Плоча Бања Туш Тапа Поставите Бања Тапа Миксер Допрете Со W/ ABS Рака Туш Главата Туш

DEN 6384.00
DEN 9120.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Број На Модел На:
5466
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Функција:
Ладна и Топла
Стил:
Современа
Површински Третман:
Полиран
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Големина:
201-300mm
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Бренд Име:
DUERNUO

Слични производи во категоријата