• Неодамнешно
  • -26 %
Едноставен збир Бања Туш Чешми Када Тапа Миксер Допрете Со Рака Туш Главата Туш Тапа Поставува

Едноставен збир Бања Туш Чешми Када Тапа Миксер Допрете Со Рака Туш Главата Туш Тапа Поставува

DEN 1776.00
DEN 2399.52

Количината на стоката
Това е достапна


Ouboni Кујна Тапа Torneira Cozinha Lavabo се Повлече ДО& Долу Хром Месинг Вода Допрете Потоне Слив Миксери Славини
Функција : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг Изградба Топла и Ладна миксер факултативна Вентил Тип : Керамички Вентил Тапа Тело Материјал : Месинг Тапа Spout Материјал : Месинг Палубата Монтирани Лесно да се инсталира Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти. Може да се чистат со благ сапун за да се обезбеди не-оцрни живот блесне Целосно со топли и ладна вода црева & додатоци Доаѓа со 5 Години производство гаранција
Плаќањето се очекува во рок од 3 дена по завршувањето на Аукцијата. Така ние можеме да брод на вашиот предмет ПОБРЗО.
Ние брод повеќето предмети преку Кина Пост Воздух Mail , Објекти превозот обично трае 5-10 дена за испорака. Ние брод на објекти во светот, Ние ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по расчисти исплата. Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета.
Доаѓа со 5 години производство гаранција Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е доставен. Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
Ако имате било какви прашања, ве Молиме да бидат слободни да контакт со нас, Ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО. Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта, ве Молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите.
Јас ќе се опише предмети, како и што можам. Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам. Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. Меѓународни Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.

Клучни карактеристики

Тип:
Бања & Туш Чешми,Туш Чешми
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Современа
Бренд Име:
YANKSMART
Број на Рачки:
Една Рачка
Големина:
131-200mm
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Вентил Core Материјал:
Керамички
Бања & Туш Тапа Тип:
Туш Поставува
Површински Третман:
Полиран
Број На Модел На:
92424
Површина По Завршувањето:
Насликани

Слични производи во категоријата