• Неодамнешно
  • -17 %
Бесплатен Превозот 1990-2001 Навара Камион D22 Со ZD30 Мотор ZD30EFI 3.0 L 136HP Турбополнач 14411-9S000

Бесплатен Превозот 1990-2001 Навара Камион D22 Со ZD30 Мотор ZD30EFI 3.0 L 136HP Турбополнач 14411-9S000

DEN 14342.00
DEN 17279.52

Количината на стоката
Това е достапна

1990-2001 Навара Камион D22 Со ZD30 Мотор ZD30 EFI 3.0 L 136 HP Турбополнач 14411-9 S000 За Испорака : 1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни 2.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки. Ви благодариме за разбирањето. 3.Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања. 4.Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, ова го правиме за заштеда на пари. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго .Било увозни давачки е на купувачот одговорност. Повратни информации : Вашето задоволство е наша цел,ако може да ни даде позитивни повратни информации,повратната информација е многу важна за нас.ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации,Ние ќе го цениме тоа. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.Инаку ние не ќе обезбеди техничка поддршка, или други решенија. Ви благодариме за вашата поддршка!

Клучни карактеристики

Поставување на Возило:
ПРЕД
Другиот Дел Број:
14411-9S000
Објектот Должина:
Standard size
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Тежина:
10KG
Навара-Година:
1996,1995,1992,1994,1993,1990
Производителот Дел Број:
14411-9S000
Осветленост Дел Број:
14411-9S000
Материјал Тип:
Железо
Nissan Модел:
Навара
Бренд Име:
Нагазни мини
Објектот Висина:
Standard size
Објектот Ширина:
Standard size
Специјални Функции:
турбополнач
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Големина:
Standard size,as original
Тип:
турбополнач
oe 1:
14411-9S000
Гаранција:
12 месеци
превозот:
Брзо Превозот ( 7-10 Дена )
Забелешка:
Нови

Слични производи во категоријата