• Неодамнешно
  • -17 %
Бесплатен Превозот HIACE LandCruiser 2.5 L D 2KD-FTV Турбополнач 17201-30030

Бесплатен Превозот HIACE LandCruiser 2.5 L D 2KD-FTV Турбополнач 17201-30030

DEN 9960.00
DEN 11999.52

Количината на стоката
Това е достапна

HIACE Land Cruiser 2.5 L D 2 KD-FTV Турбополнач 17201-30030 За Испорака : 1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни 2.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки. Ви благодариме за разбирањето. 3.Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања. 4.Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, ова го правиме за заштеда на пари. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго .Било увозни давачки е на купувачот одговорност. Повратни информации : Вашето задоволство е наша цел,ако може да ни даде позитивни повратни информации,повратната информација е многу важна за нас.ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации,Ние ќе го цениме тоа. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.Инаку ние не ќе обезбеди техничка поддршка, или други решенија. Ви благодариме за вашата поддршка!

Клучни карактеристики

Поставување на Возило:
ПРЕД
Објектот Висина:
Standard Size
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Тежина:
10KG
Тојота Модел:
Hiace
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Материјал Тип:
Железо
Производителот Дел Број:
17201-30030
Бренд Име:
Нагазни мини
Специјални Функции:
турбополнач
Другиот Дел Број:
17201-30030
Осветленост Дел Број:
17201-30030
Објектот Должина:
Standard Size
Објектот Ширина:
Standard Size
Големина:
Standard Size,As Original
Тип:
турбополнач
oe 1:
17201-30030
Гаранција:
12 месеци
превозот:
Брзо Превозот ( 7-10 Дена )
Забелешка:
Нови
Година:
2001 година

Слични производи во категоријата