• Неодамнешно
  • -21 %
kkk турбополнач kp35 турбо полнење 54359880000 54359880002 турбо chra турбо полнач core за Dacia Логан 1.5 dCi

kkk турбополнач kp35 турбо полнење 54359880000 54359880002 турбо chra турбо полнач core за Dacia Логан 1.5 dCi

DEN 4171.00
DEN 5280.00

Количината на стоката
Това е достапна


kkk турбополнач 54359880000 54359880002 kp35 турбо полнење турбо chra турбо полнач core за Dacia Логан 1.5 d Ci
Турбополнач Дел Број : 5435 988 0000 5435 970 0000, 54359880000 54359700000, 5435-988-0000 5435-970-0000, 8200022735 8200351439 8200409030, 5435-970-0000 / 5435-988-0000, 54359700000 / 54359880000, 5435 970 0000 / 5435 988 0000, 8200022735 / 8200351439 / 8200409030, 5435-988-0002 / 5435-970-0002, 54359880002 / 54359700002, 5435 988 0002 / 5435 970 0002, 14411-BN701, 14411 BN701, 14411 BN701, 8200119854 / 8200189536 / 8200351471, 8200409037 / 7701473122, 5435-988-0008 / 5435-970-0008, 54359880008 / 54359700008, 5435 988 0008 / 5435 970 0008, 13900-84 A00 / 8200268257, 1390084 A00, 13900 84 A00, KKK KP35 CHRA, kp35-000 kp35-002 kp35-008

Клучни карактеристики

Другиот Дел Број:
54359880002
Производителот Дел Број:
kp35 54359880000
Објектот Тежина:
1.5
Специјални Функции:
моторот
За Возило Брендови/Модел:
Рено
Поставување на Возило:
моторот турбополнач
Рено Модел:
логан
Земја/Регион на Производство:
Кина (Копно)
Објектот Висина:
15
Објектот Ширина:
15
Материјал Тип:
железо к18
Осветленост Дел Број:
KP35 54359700000
Објектот Должина:
16
Логан-Година:
До 2015
Гаранција:
12 месец
Materinal:
железо к18
Дел Број 1:
5435 988 0000 5435 970 0000 8200022735
Дел Број 2:
5435-988-0002 / 5435-970-0002 14411 BN701 8200119854
Дел Број 3:
KP35 kp35-000 kp35-002 kp35-008
тип 1:
турбо полнење / турбо core
тип 2:
турбо chra / турбо кертриџ
ОДГОВАРА ЗА:
за Рено Clio II Kangoo јас Megane II 1.5 DCI
Одговара за 2:
за Dacia Логан 1.5 DCI

Слични производи во категоријата