• Неодамнешно
  • -39 %
За GoPro Додатоци CNC Алуминиум Мулти-функционална Врска Планината за GoPro HERO5 HERO4 Сесија ХЕРОЈ 5 4 3+ SJCAM SJ4000

За GoPro Додатоци CNC Алуминиум Мулти-функционална Врска Планината за GoPro HERO5 HERO4 Сесија ХЕРОЈ 5 4 3+ SJCAM SJ4000

DEN 820.00
DEN 1344.00

Количината на стоката
Това е достапна


1. 100% сосема нов и висок квалитет.
2. Мала тежина и малата големина, тоа е удобен за носење и употреба.
3. Едноставен дизајн, тоа е лесно да се работи без никакви тешкотии.
4. Компактен и пренослив, тоа е корисна алатка да им помогне на вашиот авто-шут.
5. Pefect адаптер и врска помеѓу Gopro камера и Gopro додатоци
6. Тоа е идеален придружник за вашата камера за време на вашето патување.
Општи Материјал Алуминиум легура Компатибилност за Go Pro HERO5 Сесија, Go Pro HERO5,Go Pro HERO4 Сесија, Go Pro HERO4, Go Pro HERO3+, Go Pro HERO3, Go Pro HERO2, Go Pro HERO1, SJ4000, SJ5000, SJ6000, Xiaoyi Големина 7.4*5.5*1.7 см (со завртки) Тежина 60g

Клучни карактеристики

Пакет:
Yes
Тип:
Мини Tripod / Лесни
Материјал:
Алуминиум
Употреба:
Дигитална Камера
Тежина (g):
60
Број На Модел На:
PU175B
Бренд Име:
YUNTENG

Слични производи во категоријата