• Неодамнешно
  • -39 %
За Go Pro Додатоци за Рачни Прсти Зафат Monopod Стап Планината за GoPro HERO5 HERO4 Сесија ХЕРОЈ 5 4 3+ 3 2 за Xiaomi XiaoYi

За Go Pro Додатоци за Рачни Прсти Зафат Monopod Стап Планината за GoPro HERO5 HERO4 Сесија ХЕРОЈ 5 4 3+ 3 2 за Xiaomi XiaoYi

DEN 381.00
DEN 624.00

Количината на стоката
Това е достапна


1. Оваа рачни зафат е погодна за преземање на авто-портрети, земање фотографии без да побара други луѓе за помош.
2. Контрола се вклопува во прстите ергономски, лесно да се одржи.
3. Со долг навој за прикачување на камерата за да зафат.
4. Компатибилен со спорт камера, како на пример, за Go Pro HERO5 / HERO4 Сесија / ХЕРОЈ 5 / 4 /3+ / 3 / 2 / 1.
5. Лесен и простор за заштеда, лесно за чување и носат.
6. Направени од високо-квалитетен материјал, издржлив доволно за долго време секојдневна употреба.
Општи Материјал Пластични Компатибилност за Go Pro HERO5 Сесија, Go Pro HERO5,Go Pro HERO4 Сесија, Go Pro HERO4, Go Pro HERO3+, Go Pro HERO3, Go Pro HERO2, Go Pro HERO1, SJ4000, SJ5000, SJ6000,SJ7000, Xiaoyi Големина 12.6*5.2*1.4 cm Тежина 46.5 g

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
PU173B
Пакет:
Yes
Укината Должина (mm):
126
Материјал:
Алуминиум
Макс Extened Должина (mm):
126
Тежина (g):
4605
Употреба:
Видео Камерата
Бренд Име:
YUNTENG
Тип:
Прста Зафат Monopod

Слични производи во категоријата