• Неодамнешно
  • -39 %
За Go Pro Додатоци Камера Tripod Планината Адаптер за GoPro HERO5 HERO4 SessionHERO 5 4 3+ 3 2 1 SJCAM SJ4000 SJ5000 SJ7000

За Go Pro Додатоци Камера Tripod Планината Адаптер за GoPro HERO5 HERO4 SessionHERO 5 4 3+ 3 2 1 SJCAM SJ4000 SJ5000 SJ7000

DEN 381.00
DEN 624.00

Количината на стоката
Това е достапна


Карактеристики
1. 100% висок квалитет и сосема нов
2. Едноставен за инсталација и отстранување.
3. Мала тежина, преносни, лесно да се преземе.
4. Прикачување на вашите брзо ослободување Go Pro камера за да било кој стандарден tripod брзо и без врева
Општ Тип Go Pro Адаптер Материјал Пластични Компатибилност за Go Pro ХЕРОЈ 5 , Go Pro ХЕРОЈ 5 Сесија, Go Pro ХЕРОЈ 4 Сесија, Go Pro HERO4, Go Pro HERO3+, Go Pro HERO3, Go Pro HERO2, Go Pro HERO1, и за SJCAM / SJ4000, SJ5000, SJ6000, и за Xiao Ми Xiaoyi

Клучни карактеристики

Тежина (g):
20
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
PU03
Употреба:
Видео Камерата
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
YUNTENG
Тип:
планината адаптер

Слични производи во категоријата