• Неодамнешно
Zhiyun 1/4 Завртка Тема Tripod Monopod за Кран 2 M/Мазна П 3/Rider M/Evolution Gimbal Стабилизатор Zhiyun Tripods За Камерата

Zhiyun 1/4 Завртка Тема Tripod Monopod за Кран 2 M/Мазна П 3/Rider M/Evolution Gimbal Стабилизатор Zhiyun Tripods За Камерата

DEN 1440.00

Количината на стоката
Това е достапна


Zhiyun 1/4" Завртка Тема Tripod Monopod за Кран 2 M/Мазна П 3/Rider M/Evolution Gimbal Стабилизатор Zhiyun Tripods За Камерата
Карактеристики :
Компатибилен со Кран 2/Кран/Кран M/Мазна Q/Мазна 3/Rider M/Evolution Gimbal Стабилизатор
Меки Пластични Нога Подлога
1/4 Завртка Конец, Широк Compability
Алуминиум Мини Tripod, Лесни, Трајни и Пренослив
Пакетот вклучува : 1* Zhiyun Tripod (Камера или Gimbal не е вклучена)

Клучни карактеристики

Бренд Име:
zhi јун
Број На Модел На:
Zhiyun TRM02 Tripod
Материјал:
Карбонски Влакна
Тип:
Мини Tripod / Лесни
Употреба:
Дигитална Камера
Макс Extened Должина (mm):
100
Укината Должина (mm):
100
Тежина (g):
150
Пакет:
Yes

Слични производи во категоријата