• Неодамнешно
  • -39 %
ПУКА Алуминиум Легура Преносни Патување Камера Tripod за Canon dslr фото Nikon Дигитални Акција Камера Tripod Стои со Топката Главата XT-441

ПУКА Алуминиум Легура Преносни Патување Камера Tripod за Canon dslr фото Nikon Дигитални Акција Камера Tripod Стои со Топката

DEN 2006.00
DEN 3288.00

Количината на стоката
Това е достапна

Поддршка за низок агол на снимање, обезбедува повеќе можности за вашиот макро фотографии. Спецификација : Материјал : Алуминиум легура Делови : 3 Укината Висина : 21cm Max. Брзо ослободување плоча со анти-пропадна гума desgin да се одржи вашата камера stably. Ако не сте добиле на вашиот предмет во рамките на заштитни време од пратката , ве молиме да договор со нас . Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Компактен и исклучителен дизајн со преклопени големината само 21cm, погодно за вас да се носат за. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. УСЛУГА транзит ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците . Вчитај : 5kg Објект Тежина : 690g Пакет Големина : 12*12*24cm Пакет Тежина : 920g Пакет Листа : 1 * Tripod со Топката Глава 1 * Клуч
Превозот во Светот на превозот . Купувачи се одговорни за враќање на трошоците за превозот под никакви околности. Бразил обичај ве молиме да дадете даночен број на нас ако одберете бизнис пратката начин ,руски обичај ве молиме оставете полно име и за нас . Универзална топката главата се справи со обезбедени клип, двојно обезбедување на вашата камера од несреќа намалува.
За Врати, Ако hava било прашање во врска со производ ,ве молиме договорот ни во рок од 7 дена . Ако оваа ставка во вашата prossession повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и ние НЕ ќе ја ПРИФАТИ НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА . Ако сакате врати стоката назад за понатамошни решение, ве молиме контактирајте со нас однапред. Ве молиме потврдете цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса . За брзината и практичноста, секоја нога има автоматски нога агол механизам за заклучување. Компактен и пренослив планината за дигитални камери, видео камера и мини Проектор.ви благодариме . ние ќе ги пратите на shipiment и да се вратам на вас како е можно possiblewith реприза .Транзит пати може да се разликуваат ,особено за време на holday сезона .

Клучни карактеристики

Тип:
Професионални Tripod
Бренд Име:
ПУКА
Употреба:
Специјална Камера,Акција Камери,Видео Камера,Точка И Пука Камери,Mirrorless Систем Камера,DSLRs,360° Видео Камерата
Материјал:
Алуминиум
Тежина (g):
690
Пакет:
Yes
Укината Должина (mm):
210
Макс Extened Должина (mm):
530
Број На Модел На:
XT-441
боја:
Црна
Тип:
Professional desktop tripod
Употреба:
Дигитална Камера
Колона количина:
3 секции

Слични производи во категоријата