• Неодамнешно
  • -5 %
ZOMEi ZM03 Професионална Фотографија Tripod Ballhead+Брзо Ослободување Плоча за Pro Камера Tripod

ZOMEi ZM03 Професионална Фотографија Tripod Ballhead+Брзо Ослободување Плоча за Pro Камера Tripod

DEN 1447.00
DEN 1523.52

Количината на стоката
Това е достапна


ZOMEi ZM03 Професионална Фотографија Tripod Ballhead+Брзо Ослободување Плоча за Pro Камера Tripods
Спецификации : Главен материјал : Алуминиум Максимално оптоварување : 8kg / 17.64 Lbs Објект големина : Прибл. 5.5 * 10см / 2.2 * 3.9 во (База D * H) Точка тежина : 377g / 13.3 оз Пакет големина : 10.5 * 10.5 * 8.5 cm / 4.1 * 4.1 * 3.3 во Пакет тежина : 417g / 14.7 оз Пакет Листа : 1 * Tripod Топката Глава 1 * Брзо Ослободување Плоча

Клучни карактеристики

Пакет:
Yes
Бренд Име:
Zomei
Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
ZM-03

Слични производи во категоријата