• Неодамнешно
  • -48 %
Џокер Работи Чевли Машки Спорт Салата Чевли Џокер Fallow Мажите Чевли Летаат Пребивање Површината Дише Патики Издание Приливите Тековната

Џокер Работи Чевли Машки Спорт Салата Чевли Џокер Fallow Мажите Чевли Летаат Пребивање Површината Дише Патики Издание Приливите

DEN 990.00
DEN 1904.64

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Чевли Големина:
7, 7.5, 8, 8.5, 9.5, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Трчање
Затворање Тип:
Чипка-Up
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Ниво На Пракса:
Напредни
Пол:
Мажи
Бренд Име:
ruimo
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Функција:
Амортизирање
Outsole Материјал:
Гума
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Датум На Издавање:
Winter2017
Функција:
Дише
За Растојание:
Супер Маратон(>100 километри)

Слични производи во категоријата