• Неодамнешно
  • -18 %
Пожари Жените Трчање Удобно Отворено Спортски Чевли за дами Комбинација Trainnning Чевли погоден за носене Ѓон Одење Патики

Пожари Жените Трчање Удобно Отворено Спортски Чевли за дами Комбинација Trainnning Чевли погоден за носене Ѓон Одење Патики

DEN 1259.00
DEN 1535.52

Количината на стоката
Това е достапна

Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор. Задоволството на клиентите : Кога ќе примите чевлите, Ако најдете Постојат 3 земји чевли големина, само го користите Европа големината на табелата за да се потврди чевли сте го добиле, други 2 земји големина може да се игнорира. Забелешка 6 : Ако вашите нозе се размислува и широк, ние ви препорачуваме да изберете една големина поголема.
Забелешка 2 : Нога Должина = insole должина ﹣ (1~1. Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Превозот Услови : Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални,остатокот увери дека ние се реши проблемот на најдобар начин.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.5) CM
Забелешка 3 : испративме на чевли според Евра големина , Ако најдете постојат 3 земји чевли големина, само го користите Европа големината на табелата за да се потврди чевли сте го добиле, други 2 земји големина може да се игнорира
Забелешка 4 : Застане директно на хартија, марк поени на најдолгата пред пети и пета, должината на две точки е метри должина.
Забелешка 5 : должината на левата нога и десната нога може да биде малку различен , ве молиме да се измери поголем. Ако добиете и како нашите предмети,позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.5
13
Европски
43
44
45
46
47
48
49
50
Нога Должина(M M)
265
270
275
280
285
290
295
300
Имајте на ум 1 : ве Молиме изберете големина според вашиот метри должина.Пожари Жените Трчање Удобно Отворено Спортски Чевли за дами Комбинација Trainnning Чевли погоден за носене Ѓон Одење Патики
Земја
Мажите И Жените Големината На Табелата
САД
5
5. Пакет : Сите предмети се професионално спакувана со пого т заштита за да се обезбеди безбедно испорака Оставете го вашиот повратните информации 1. ако тие се тесни и тенка, ние ви препорачуваме да изберете една големина помала.

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Трчање
Пол:
Жените
Датум На Издавање:
Fall2017
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Функција:
Амортизирање
Технологија:
БЕСПЛАТНИ ФЛЕКСИБИЛНИ
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Број На Модел На:
688S
Ниво На Пракса:
Професионални
Применливи место:
Хард Суд
Outsole Материјал:
ПВЦ
Insole Материјал:
ЕВА
Функција:
Дише,Масажа
Горната Висина:
Ниска
спортски тип:
Начин на живот
Бренд Име:
Пожари
Затворање Тип:
Чипка-Up
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
За Растојание:
Супер Маратон(>100 километри)
Спортски Чевли Стил:
Моден Патики
Кутија:
НЕ КУТИЈА
Трчање Боја:
црна/црвена
Моден Патики Превозот:
Бесплатен превозот
Се кандидира Чевли промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Спортски Чевли Сезона:
Пролет/Лето
Спортски Чевли Категорија:
Спорт
Патики Категорија:
Патики
Чевли Големина:
35-39
Спортски Чевли пол:
Жените

Слични производи во категоријата