• Неодамнешно
  • -40 %
Пожари Големи Димензии Мажите Патики Лето Трчање Спортски Лесни Црно Бела Машки Отворено Одење Zapatillas Обука Чевли

Пожари Големи Димензии Мажите Патики Лето Трчање Спортски Лесни Црно Бела Машки Отворено Одење Zapatillas Обука Чевли

DEN 694.00
DEN 1156.80

Количината на стоката
Това е достапна

Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. ако тие се тесни и тенка, ние ви препорачуваме да изберете една големина помала. Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ако добиете и како нашите предмети,позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.5
Европски
35
36
37
38
39
40
41
42
Нога Должина(M M)
225
230
235
240
245
250
255
260
Земја
Мажите И Жените Големината На Табелата
САД
9.5) CM
Забелешка 3 : испративме на чевли според Евра големина , Ако најдете постојат 3 земји чевли големина, само го користите Европа големината на табелата за да се потврди чевли сте го добиле, други 2 земји големина може да се игнорира
Забелешка 4 : Застане директно на хартија, марк поени на најдолгата пред пети и пета, должината на две точки е метри должина.
Забелешка 2 : Нога Должина = insole должина ﹣ (1~1. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор. Превозот Услови : Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални,остатокот увери дека ние се реши проблемот на најдобар начин. Ви благодариме за вашето време!
.
Забелешка 5 : должината на левата нога и десната нога може да биде малку различен , ве молиме да се измери поголем. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.5
13
Европски
43
44
45
46
47
48
49
50
Нога Должина(M M)
265
270
275
280
285
290
295
300
Имајте на ум 1 : ве Молиме изберете големина според вашиот метри должина. Задоволството на клиентите : Кога ќе примите чевлите, Ако најдете Постојат 3 земји чевли големина, само го користите Европа големината на табелата за да се потврди чевли сте го добиле, други 2 земји големина може да се игнорира.Пожари Големи Димензии Мажите Патики Лето Трчање Спортски Лесни Црно Бела Машки Отворено Одење Zapatillas Обука Чевли
Земја
Мажите И Жените Големината На Табелата
САД
5
5.

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
7, 7.5, 8, 8.5, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Трчање
Број На Модел На:
Петстотини деведесет и осум
Датум На Издавање:
Fall2017
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Ниво На Пракса:
Професионални
Функција:
стабилност
Применливи место:
Хард Суд
Outsole Материјал:
ПВЦ
Insole Материјал:
ЕВА
Функција:
Дише,Масажа
Горната Висина:
Ниска
спортски тип:
Начин на живот
Бренд Име:
Пожари
Затворање Тип:
Чипка-Up
Горниот Материјал:
Синтетички
За Растојание:
Супер Маратон(>100 километри)
Спортски Чевли Стил:
Моден Патики
Кутија:
НЕ КУТИЈА
Трчање Боја:
црна/бела
Моден Патики Превозот:
Бесплатен превозот
Се кандидира Чевли промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Спортски Чевли Сезона:
Пролет/Лето
Спортски Чевли Категорија:
Спорт
Чевли Големина:
39-48
Се Кандидира Чевли Стапала:
воздушна перница
Спортски Чевли пол:
Мажи

Слични производи во категоријата