• Неодамнешно
  • -16 %
LUPULLEY 2 ПАРЧИЊА HTD5M Времето Појас 170/175/180/200/205/210/215/220/225mm Теренот Должина 15/20/Ширина 25мм 5mm Теренот Затворени-Јамка Тип

LUPULLEY 2 ПАРЧИЊА HTD5M Времето Појас 170/175/180/200/205/210/215/220/225mm Теренот Должина 15/20/Ширина 25мм 5mm Теренот Затворени-Јамка

DEN 423.00
DEN 504.00

Количината на стоката
Това е достапна


2 ПАРЧИЊА 5 M Видот на Мерењето Појас 170/175/180/200/205/210/ 215/220/
225/230/235mm Теренот Должина 15/20/Ширина 25мм 5mm Теренот Затворени-Јамка Тип на Модел на Забите број на Теренот Должина Ширина Пакет 170-5 M 34 T 170mm 15mm/20mm/25мм 2 парчиња/многу 175-5 M 35 T 175mm 15mm/20mm/25мм 2 парчиња/многу 180-5 M 36 T 180mm 15mm/20mm/25мм 2 парчиња/многу 200-5 M 40 T 200mm 15mm/20mm/25мм 2 парчиња/многу 205-5 M 41 T 205mm 15mm/20mm/25мм 2 парчиња/многу 210-5 M 42 T 210mm 15mm/20mm/25мм 2 парчиња/многу 215-5 M 43 T 215mm 15mm/20mm/25мм 2 парчиња/многу 220-5 M 44 T 220mm 15mm/20mm/25мм 2 парчиња/многу 225-5 M 45 T 225mm 15mm/20mm/25мм 2 парчиња/многу 230-5 M 46 T 230mm 15mm/20mm/25мм 2 парчиња/број 235-5 M 47 T 235mm 15mm/20mm/25мм 2 парчиња/многу
За повеќе 5 M Времето Појас ,ве молиме Кликнете на десното модел во подолу лист.
5 M Времето Појас 15mm/20mm/Ширина 25мм

Клучни карактеристики

Ширина:
25mm, 20mm, 15mm
Должина:
170mm, 175mm, 180mm, 200mm, 205mm, 210mm, 215mm, 220mm, 225mm, 230mm, 235mm
Тип:
времето појас
Број На Модел На:
HTD-5M
Standard or Nonstandard:
Стандард
Бренд Име:
LUPULLEY
Материјал:
Гума
Име на производ:
HTD-5M Времето Појас
Обликот:
Затворени-јамка
Теренот:
5mm
Појас За Висина:
3.80 mm
Забите Висина:
2.06 mm
Ширина:
15mm/20mm/25mm
боја:
Balck
materail:
Гума
Забите број:
34T/35T/36T/40T/41T/42T/43T/44T/45T/46T/47T
Теренот Должина:
170/175/180/200/205/210/215/220/225/230/235mm

Слични производи во категоријата