• Неодамнешно
  • -24 %
Мажите Shapers Тенок Вежба Маскирани Sweatshirt 3D Тесни Еластична Брзо-сува Wicking Спорт ФИТНЕС, Трчање на Долги Ракави Windproof Џемпери

Мажите Shapers Тенок Вежба Маскирани Sweatshirt 3D Тесни Еластична Брзо-сува Wicking Спорт ФИТНЕС, Трчање на Долги Ракави Windproof

DEN 784.00
DEN 1032.00

Количината на стоката
Това е достапна


2018 Најновото Издание
Мажите Shapers Тенок Вежба Маскирани Sweatshirt 3 D Тесни Еластична Брзо-сува Wicking Спорт ФИТНЕС, Трчање на Долги Ракави Windproof Џемпери Вистински Бренд, Обезбедување на Квалитет
Брзо сушење Трилогија Хигроскопна > Потење > Исчезне Високо Еластична, Дише Брзо-сува, Wicking Удобно, 3 D, Компресија Не исчезнат,Не pilling Погоден за трчање, фитнес, фудбал, кошарка и други спортови.
Може да се купи се меша бои и големини.
Оставете порака до нас она што сакате да го купите.
И,исто така може да го прилагодите вашето ЛОГО,
Сопствени цени се преговара
Професионални Wicking - Брзо Сушење Спорт Тесни Долги Ракави Маскирани Џемпери Погоден за голем спектар на спортски да се носат! Како што се Трчање,ФИТНЕС,Фудбал,Кошарка,Тенис и др. Дише & Кожата-friendly техника ткаенини Ткаенини : 85% Полиестер + 15% Spandex Човечкото тело рационализација дизајн Веднаш до кожата & Тело заврши Висока еластичност & Заштитат мускулите Анти навремено & Постојан притиснете погоден за носене & Термостат Брзо пот, го одржуваме телото кул Брзо сушење, Тесни и обликувани во Меѓувреме издувните топлина, свеж воздух може да бидат вовлечени брзо да Дише,Лесни ткаенини, добра пропустливост на воздух Потенцира квалитетот,Погодни за спортски Висока еластичност,Broadside,Еластична гума половината Четири-pin, шест-лејн,Двојно шиење парична Казна изработка Совети : тоа е тесна стил, ако сакате да се носат некои лабава, ве молиме изберете поголем големина

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Функција:
Дише
Бренд Име:
yuerlian
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Мажите Pro Sport Тесни Работи САЛАТА Маскирани Џемпери
Ткаенини:
85% Висок квалитет флексибилни polyamide влакна + 15% Spandex
Функција:
Високо Еластична, Дише Брзо-сува, Wicking
Пакет:
OPP вреќа
Погоден за:
трчање, фитнес, фудбал, кошарка и други спорт
Број На Модел На:
YL-9003

Слични производи во категоријата