• Неодамнешно
  • -7 %
Нова Остава Торта Фондан Мувла Nontoxic Течна Храна-Одделение Пластични Садови Жаба Торта Декорирање Калап За Печење Алатки

Нова Остава Торта Фондан Мувла Nontoxic Течна Храна-Одделение Пластични Садови Жаба Торта Декорирање Калап За Печење Алатки

DEN 115.00
DEN 123.84

Количината на стоката
Това е достапна


100% сосема нов и висок квалитет на Широк опсег на температурата на толеранција : -40~230 C. Безбедно да се користи во фурна, микробранова, машина за миење на садови и фрижидер. Невкусна, не-токсични, отпорни на прашина, трајни, не се продре и лесно да се чисти. Флексибилни,еднократно,не се лепливи,лесно да се demould,формирање ефект е добра,кои се користат за декорација вкусна торта. Погоден за правење на колачи,пица,фондан торта,мус торта,пудинг,чоколадо,желе пудинг,овошна пита,и др. Едноставни за употреба и лесно да се чисти Спецификации : Боја : Случајни Материјал : Храна Одделение Силиконски

Клучни карактеристики

Бренд Име:
BEIGUAN
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
торта мувла
Тип:
Торта Алатки
Тип:
Торта Алатки

Слични производи во категоријата