• Неодамнешно
  • -50 %
Тебе Пополни Дигитални Силиконски Калап, DIY Чоколадо Мувла, Торта Декоративни Алатка, Силиконски Калап SQ1728

Тебе Пополни Дигитални Силиконски Калап, DIY Чоколадо Мувла, Торта Декоративни Алатка, Силиконски Калап SQ1728

DEN 209.00
DEN 417.12

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
SQ1728
Бренд Име:
TOOBAO
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силикони
Торта Алатки Тип:
Габи,

Слични производи во категоријата