• Неодамнешно
велигденски зајак готвење алатки декорација Силикони Фондан Шеќер Занает Калапи DIY Торта чоколадни бонбони Украсување

велигденски зајак готвење алатки декорација Силикони Фондан Шеќер Занает Калапи DIY Торта чоколадни бонбони Украсување

DEN 479.52

Количината на стоката
Това е достапна

произведе Опис Материјал : Храна Одделение метал Пакет вклучуваат : чоколадо мувла Забелешка : Работна температура : Прибл -40°C до +220°C Сосема нов и висок квалитет на Мека и лесна за употреба, Корисна и перат(Рака Мие Само) Торта декорирање tools да се создаде убава модели Добар квалитет и лесен за употреба и чисти Бои : случајно
Мувла Големина : 10x8.8x3.2 cm
ВНИМАНИЕ
1.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail/e Пакет ако бесплатен превозот.
2.Ако нарачате повеќе различни видови иако изразат компанија како DHL, Fedex, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.
3.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Клучни карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,

Слични производи во категоријата