• Неодамнешно
  • -50 %
Beaded Дигитални Силикони Торта Мувла, Чоколадо Торта Мувла, Пекарница Алатка, Кујнски Прибор SQ1724

Beaded Дигитални Силикони Торта Мувла, Чоколадо Торта Мувла, Пекарница Алатка, Кујнски Прибор SQ1724

DEN 240.00
DEN 479.04

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Бренд Име:
TOOBAO
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
SQ1724
Торта Алатки Тип:
Габи,

Слични производи во категоријата