• Неодамнешно
  • -18 %
100Pcs/Многу Цртан филм Точки cupcake лагер печење првенство cupcake хартија кифла случаи Торта кутија Првенство фах торта мувла украсување алатки E2S

100Pcs/Многу Цртан филм Точки cupcake лагер печење првенство cupcake хартија кифла случаи Торта кутија Првенство фах торта мувла

DEN 168.00
DEN 204.96

Количината на стоката
Това е достапна

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. да 18 : 00часот. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.100 Pcs Цртан филм Точки cupcake лагер печење првенство cupcake хартија кифла случаи Торта кутија Првенство фах торта мувла украсување алатки E2 S Опис на Производот
100% нов и висок квалитет
Материјал : хартија Greaseproof
Торта пакување алатки, печење greaseproof хартиените чаши. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
Големина : 44*35*56mm
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. интервал на Торта е калибар станува многу поголема.
Можете да го користите индивидуално во рерна, е мала торта, не Кифла е добар помошник, нема да се грижите за соголување, се пече добра торта може да биде лесно отстранети од мувла, исто така можете да изгледа убава торта значително.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне.

Клучни карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
Aihogard
Број На Модел На:
cupcake печење чаши
Непристојни Слика:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Сексуално Сугестивна:
No
сертификација:
CIQ
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Хартија

Слични производи во категоријата