• Неодамнешно
  • -24 %
Wholesaleretail ,Силиконски калап 4 дупка Dragonfly Lotus Торта Калап Сапун Мувла ,бесплатен превозот

Wholesaleretail ,Силиконски калап 4 дупка Dragonfly Lotus Торта Калап Сапун Мувла ,бесплатен превозот

DEN 460.00
DEN 604.80

Количината на стоката
Това е достапна

На овој начин, коцки мраз ќе pop-право надвор. Ако не ви се чека, вашиот fingertip ќе биде замрзнување, додека се обидуваат да им помогнам на нив и надвор. За да ги добиете надвор, притисни секоја коцка од дното со вашиот прст. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Висок Квалитет ,Фабрика Цена !!! pls кликнете мојата продавница веб-страница :
Функција :
Бренд : 100% нови
Флексибилни силикони ice cube коцки се совршени за правење партија-тематските коцки мраз, gelatins, и многу повеќе! Овој производ е направен од не-токсични храна одделение силиконски.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
Коцки мраз излезе непроменети - не се оштетени или разбиена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост, обично Под 2 KG испратите кина пост, повеќе од 2 КГ од UPS-от/DHL/.5 * ширина * висина 6 CM
(Капацитет : 200 ML)
*За попуст : ако цел повеќе од 5pcs, pls контактирајте со нас пред да платите, ние ќе ви ги даде попуст!!!
Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не ЕМС или DHL, ви благодариме !
Во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.
Белешки
* Микс цел добредојдени.
За најбрз и најлесен резултати, почекајте 5 минути по земањето на послужавник надвор од замрзнувачот.
големина на : Спецификации : дијаметар од околу 28 * висок 6 CM
Една дупка : 9.
дупка Сапун : about146g
мувла боја : случајни
Совети : O ur производи се направени од НАС ФДУ храна степен на суровини,доколку не е мирис само затоа што калапи беа направени неодамна,ве молиме обидете се стави на празни калапи во печка за некое време и потоа мирисот ќе бидат отстранети.

Клучни карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ
Бренд Име:
FANYI
Материјал:
Силиконска Гума
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
28 * 6CM
Непристојни Слика:
No

Слични производи во категоријата