• Неодамнешно
  • -5 %
Luyou 3D Ветерници Форма на Силиконски калап фондан торта калапи сапун чоколадо садови за кујна печење FM1103

Luyou 3D Ветерници Форма на Силиконски калап фондан торта калапи сапун чоколадо садови за кујна печење FM1103

DEN 347.00
DEN 364.80

Количината на стоката
Това е достапна


Ако вашата цел е повеќе од $7, Ние ќе биде предаден, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или e Packet ,Ова е следење на информации.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ова не е следење на информации.
Ако вашата цел е помалку од $7, Ние ќе биде предаден, Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
Силиконски Модел : FM1103
Силиконски Големина : 6.
- Ние брод на налози
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
Ако сакате да се добие парцела информации, ве молиме дај ми плаќаат повеќе $ 2,Откако ќе се испраќаат до вас, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или e Packet,
Ви благодариме за разбирањето!
Микс цел,ве Молиме да дојдете во мојата продавница :
Посебен линк за правење копии на превозот цена $2
3 D Ветерници Форма на Силиконски калап фондан торта калапи сапун чоколадо садови за кујна печење FM1103
Боја : случајни испорака.
?Ако имате барања од нарачката, ве молиме да ни остават порака
Испорака :
Испорака :
- Ние обично брод нарачки во рок од 3 дена по вашата исплата. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
?Комуникација : имаме професионална услуга тим,можете да не контактирате преку
trademanager или центарот за пораки. Нарачката е 7 ДОЛАРИ! Може Да Се Меша Цел.
?Гаранција : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени.
Внимание :
?Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса, телефонски број и име и презиме може да се закачите вас.2*7*4cm
Силиконски Тежина : 130g
Пакување : OPP
Тип : Торта Алатки
Материјал : Силикон
Функција : Еко-Пријателски
Сертификација : CE / ЕУ,од FDA,SGS
Торта Алатки Тип : Габи,
Број на модел : FM1103
Употреба на високо-квалитетна силиконски материјал и усвои ФДУ и SGS сертификација
Тоа можат да го издржат минус 30 до плус 230 целзиусови степени
Издржлив и лесен за чистење, без мирис Wudu
Може да се користи во микробранова печка фрижидер
Лесно да се справи со
Зошто Купи Од нас?
?Квалитет : Ние имаме строга проверка пред да се испрати за вас.

Клучни карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
FM1103

Слични производи во категоријата