• Неодамнешно
  • -5 %
Куче Форма На Силиконски Калап Фондан Мувла Торта Декорирање Алатки Чоколадо Gumpaste Калапи, Sugarcraft, Кујна Gadgets

Куче Форма На Силиконски Калап Фондан Мувла Торта Декорирање Алатки Чоколадо Gumpaste Калапи, Sugarcraft, Кујна Gadgets

DEN 103.00
DEN 108.00

Количината на стоката
Това е достапна


Куче Форма на Силиконски Калап Фондан Мувла Торта Декорирање Алатки Чоколадо Gumpaste Калапи, Sugarcraft, Кујна Gadgets Објект Спецификација : Материјал : Силикон Шарени : Испрати по Случаен избор Големина : 3.7 cm x 3.1 cm x1.4cm / 1.45 " x1.22 " x0.55" Тежина : 16g Работна Температура : -60 на +240° C Пакет се Вклучени : 1 x Кучиња Шема Силиконски Калап

Клучни карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
MF405
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
Anivia

Слични производи во категоријата