• Неодамнешно
  • -5 %
Силиконски торта мувла петнаесет дупка овална мувла рачно изработени сапун мувла

Силиконски торта мувла петнаесет дупка овална мувла рачно изработени сапун мувла

DEN 160.00
DEN 168.00

Количината на стоката
Това е достапна


Име : Петнаесет круг елипсовидна дупка
Материјал : сад се увезуваат храна одделение силиконски ФДУ стандарди
Спецификација : 29.5 широк 24 см длабоко 2 cm долги
Еден век : 7 * 4.8 * 2 cm
Опис : топлина отпорен на температура од -40 СТЕ C до +230 C, може да се користи, роман стил, мека текстура, променливи стил, лесно да се мувла, лесно да се чисти и може да се користи за да се направи колачи, сапун, пудинг, чоколадо..

Клучни карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
alilonglong
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CIQ
Торта Алатки Тип:
Габи,
Производот Категорија:
пан торта
Обликот на:
Кружни
Материјал:
На силикон
Цел:
30*24*2.8 CM

Слични производи во категоријата