• Неодамнешно
  • -36 %
3D Свадба Неколку Чоколадо Мувла Бонбони SugarPaste Калапи Торта Декорирање Алатки за Дома Печење Свадба Партија Торта Decoratio Мувла

3D Свадба Неколку Чоколадо Мувла Бонбони SugarPaste Калапи Торта Декорирање Алатки за Дома Печење Свадба Партија Торта Decoratio

DEN 276.00
DEN 431.52

Количината на стоката
Това е достапна


3727550576597251 3 D Свадба Неколку Мувла DIY Неколку мувла на располагање за да се направи рачно изработени чоколадо, желе пудинг ,бонбони,сапун,мраз и сл Трајни и обновливи поликарбонат чоколадо мувла 3 D висока пета чевли кои ќе траат долгогодишен Исклучително здрав и цврсти материјал дизајниран да ја напушти професионален високо сјаен финиш на вашиот чоколади Направен од дебела јасно поликарбонат пластика која ги прави овие калапи термички шок отпорни на Силни и фирма која ви дава целосна и детали од дизајни Не-стап - Лесен за употреба - Лесно да се unmold - Лесно да се чистат, чоколадото е повеќе мазна и сјајна 120 степени висока температура отпорни, така да во врела вода да се исчисти
Спецификации Материјал : Поликарбонат Боја : Транспарентна Шема : Свадба Неколку
Ве молиме имајте во предвид Големина : 13x10cm, Неколку големина : 11x6 cm

Клучни карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE / ЕУ,SGS,LFGB,ОД FDA
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
BH024-2
is_customized:
Yes
боја:
Транспарентна
Материјал:
Храна Одделение Пластика
Количина:
2 парчиња/set
Примена:
DIY Чоколадни Бонбони Мувла

Слични производи во категоријата