• Неодамнешно
  • -16 %
1pcs 3D Коњ Фондан Силиконски Калап Еднорог Сапун Торта Оркестарот Печење Габи, Pegasus Торта Декорирање Алатки Торта Мувла Крилја TSLM1

1pcs 3D Коњ Фондан Силиконски Калап Еднорог Сапун Торта Оркестарот Печење Габи, Pegasus Торта Декорирање Алатки Торта Мувла Крилја

DEN 111.00
DEN 132.00

Количината на стоката
Това е достапна


Опис :
Погоден за изработка на торта, десерт, чоколадо, пица, пудинг, желе, лиење во салати или да се направат еден куп други грицки
Направени од високо квалитетна храна одделение силиконски, со мека текстура, тешки издржлив материјал, не-токсични и не-мирис, слободен од BPA
Земете температурните екстреми од -40℃ до 240℃, фурна, микробранова, може да биде, исто така, се стави во ладилник и машина за миење садови безбедно
Не-леплива, трајни и флексибилен, лесен за употреба и чистење
Можете да diy со вашето семејство да се направи неверојатен торта и други потенцијални ужинка во вашиот дена
Спецификација :
Материјал : Силикон
Боја : Како на сликата прикажани
Големина на : 9*8.7*1.4 cm
Пакет се вклучени :
1 x Торта Печење Мувла
Забелешки :
1. Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
2. Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.
3. Ве молиме да остават порака пред да даваат лоши коментари, ако производи имаат одредени проблеми.
Ви благодариме за вашето разбирање.

Клучни карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ
Број На Модел На:
CW34561
Бренд Име:
Aihogard
Материјал:
Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No

Слични производи во категоријата