• Неодамнешно
Новата високо-одделение од нерѓосувачки челик хартиена крпа носителот салфетка носителот КТВ бар крпа рек ткиво кутии хотел Дома табела Бања

Новата високо-одделение од нерѓосувачки челик хартиена крпа носителот салфетка носителот КТВ бар крпа рек ткиво кутии хотел Дома

DEN 762.24

Количината на стоката
Това е достапна

Sise : 16.5 cm*17cm*11cm Материјал : не ' рѓосувачки челик дното на силиконски не се лизга, не грижете се за оштетување на табела

Клучни карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
Wilton
Број На Модел На:
m-
Материјал:
Метал
Торта Алатки Тип:
Габи,

Слични производи во категоријата