• Неодамнешно
Злато/Сребрен Сјај&Blue/Розова Родова Открие Cupcake Toppers за Бебе Туш/Дете Роденденска забава Украси за Торта Toppers Зема

Злато/Сребрен Сјај&Blue/Розова Родова Открие Cupcake Toppers за Бебе Туш/Дете Роденденска забава Украси за Торта Toppers Зема

DEN 239.52

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : Високо Квалитетен Cupcake toppers ► Onesie Големина 1.75 инчи широка и околу 2.5 инчи висок. ► Вкупна должина : околу 3.9". ***Ве молиме запомнете*** Бои може да се разликува малку поради monitor settings
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Плаќање :
Ние ја прифати кредитни картички, навремени банкарски трансфери и офлајн плаќање. можете да изберете еден од нив да плати за тоа.
Превозот :
Ние имаме многу transportations. ние снабдување со DHL, EMS, хонгконг пост ,singpost, swisspost, signpost превозот итн. Во опсег на бесплатен превозот, Ние ќе го избере различни превозот според различни земји, за да се обезбеди најбрз на производот на вашиот раце.
Враќање Политика :
Ако сакате да разменувате објекти што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на нарачката. треба да се плати за дополнителни трошоци. и ве молам задржи на предмети задржи враќа во првобитната состојба.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нашето работење е развој. срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашата предмети. ние навистина се надевам дека ќе ви се допадне. ако не сте задоволни со тоа, ве молиме e-mail на нас, ние ќе се потрудиме да услуга од 24hours.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
Бебе Туш Cupcake Toppers
Повод:
Пол Открие,Роденден,Забава,Децата Ден
is_customized:
Yes
Шема:
облека
Материјал:
Картон
Бренд Име:
Виножито Девојка
Повод:
Бебе туш

Слични производи во категоријата