• Неодамнешно
  • -19 %
5PCS/Пакет Диносаурус Свеќи прекрасна Свеќи во Собата На Децата Роденденска забава Цртан филм Свеќа Бебе Туш Корист

5PCS/Пакет Диносаурус Свеќи прекрасна Свеќи во Собата На Децата Роденденска забава Цртан филм Свеќа Бебе Туш Корист

DEN 122.00
DEN 150.24

Количината на стоката
Това е достапна

5 PCS/Пакет Диносаурус Свеќи прекрасна Свеќи во Собата На Децата 's Роденден Цртан филм Свеќа Бебе Туш Корист
Функција :
Количина : 5pcs
Големина:3.5*1.8*0.5 cm
Материјал : парафински восок
Тема:Цртан Филм Свеќа
Боја : како на сликата шоу
Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитет
Повод : свадба декорација, свечена празнична материјали, дома декорација, конференција,Декорација, наставните активности, партија прослави
Answer : ___________________________ Note :
Поради рака мерка, големината може да имаат 1-3 см грешка
Поради Различни Монитор, бојата може да има
Гори време : околу 1-3 Минути

Клучни карактеристики

Шема:
Цртан филм животните,Писмо,Срцето,Решетки,Невестата & Младоженецот,Круна,Храна,Мустаќи,Зебра,Архитектура,Цвет,Цртан филм Автомобил,Цртан Слика,Шарени,Облека,Животно,полна Боја,Пеперутка,Момче & Девојка,Растение,Број,Ангел,Ѕвезда,Chevron,Точка,Лицето
Бренд Име:
XMCIERMS
Повод:
Број На Модел На:
Свеќа диносаурус
Материјал:
Пластични
боја:
како Слика
Шема:
Цртан филм животно,Момче & Девојка,Животно,Цртан Слика
Материјал:
Парафински Восок
КОЛИЧИНА:
5pcsмногу
Тема:
Диносаурус
Повод:
Роденден,Децата Ден,свечена празнична материјали
Тип:
Настан & Партија Материјали
Големина:
10*8cm

Слични производи во категоријата