• Неодамнешно
2 пара=4 парчиња 14cm Табеларен Облик на Круг Дрвени рачки за рачно изработени кеси,висок квалитет на Дрво Чанта Рака Торба Прстен Рачки

2 пара=4 парчиња 14cm Табеларен Облик на Круг Дрвени рачки за рачно изработени кеси,висок квалитет на Дрво Чанта Рака Торба Прстен

DEN 671.04

Количината на стоката
Това е достапна

14cm Табеларен Облик на Круг Дрвени рачки за рачно изработени кеси чанта

Клучни карактеристики

Тип:
се справи со
Тежина:
as description
Број На Модел На:
Дрвени Торба Рачка
Бренд Име:
nolvo светот
Материјал:
Дрво
Метал Тип:
Дрво Торба Рачка
Употреба:
DIY торби,паричници,briefcase,багаж
Метал Име:
Торба дрво рачка
Го прилагодите вашиот лого:
Yes
Го прилагодите вашиот логото MOQ:
500 парчиња

Слични производи во категоријата